3 warstwy Craft

ZASADY CRAFT`A

 

 


Od 1977 roku jesteśmy aktywnie zaangażowani w badania naukowe oraz rozwój sposobu wentylowania i rozproszenia dotyczącego różnych tkanin.

Owocem tych wysiłków są Zasady Craft`a, nasz sposób na wprowadzenie funkcjonalnej odzieży treningowej i startowej, która zapewni najlepszy

mikroklimat dla organizmu (warunki temperatury i wilgoci tuż przy ciele) dla osiągnięcia optymalnego wyniku. 

 

WARSTWA 1 BASELAYER

Podstawowa warstwa sprawnie transportuje wilgoć z dala od skóry i wydala poza odzież, gdzie ta wyparowuje lub jest przekazana do następnej warstwy odzieży. Dla optymalnego wyniku sportowego i komfortu, bielizna Craft powinna być zawsze ubierana pod warstwy wierzchnie Twojego ubioru, bez względu na warunki pogodowe.
 

WARSTWA 2 MIDLAYER

Warstwa druga zapewnia izolację i ciepło podczas transportu wilgoci i nadmiaru ciepła do kolejnej warstwy lub otoczenia. Jeżeli temperatura spada ta warstwa nie pozwala na utratę ciepła Twojego organizmu nie ograniczając przy tym swobody ruchu.

WARSTWA 3 PROTECTION LAYER

Trzecia i najbardziej zewnętrzna warstwa jest Twoją osłoną przed żywiołami. Zapewnia komfort i osiągnięcie rezultatu bez względu na warunki. Wykraczając poza prawa logiki, ta warstwa zabezpiecza przez deszczem, wiatrem i zimnem, a jednocześnie w tym samym czasie uwalnia nadmiar ciepła i wilgoci z warstw ubranych poniżej.

 

 

 

 

 

 

Wartość:
0,00 zł
Produkty:
0
Zawartość przechowalni:
0
PLN

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJE

DOSTARCZAMY PACZKI ZA POMOCĄ

Projekt graficzny autorstwa: Milleniumstudio.pl